Teraz jest 01 lis 2014, 01:30

News News of benefity.org.uk

Site map of benefity.org.uk » Dział : benefity.org.uk

Forum o benefitach i zasiłkach w UK

Benefit dla pracujacych 15g tyg

Witam,
chcialabym prosic o kilka slow porad. W lutym minie rok jak pracuje w UK.
O jakie benefity moglabym sie postarac pracujac 15godzin tygodnio?
Wiem ,ze moge udac sie do Job center i tam udziela mi info,ale mysle ze wasza wiedza i doswiadczenia moga pomoc mi rowniez a moze i nawet bardziej
z gory dziekuje
izula
Read more : Benefit dla pracujacych 15g tyg | Wyśw. : 753 | Odp. : 1 | Dział : Zatrudnieni

Mieszkanie socjalne - czy się kwalifikujemy?

Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące warunków przyznawania mieszkań socjalnych. Otóż niedawno złożyłem z dziewczyną taki wniosek,ponieważ oczekujemy drugiego dziecka, a mieszkamy z siostrą i jej mężem. Na dodatek okazało sie, że siostra wraca do Polski, więc będziemy zmuszeni szukać nowego mieszkania. Wiadomo wiąże się to z kosztami, a tylko ja pracuje.
Mam pytanie czy ktoś może udzielić mi informacji jakie są warunki otrzymywania\ takich mieszkań, czy się kwalifikujemy i jak wygląda taka procedura, i jak ...
Read more : Mieszkanie socjalne - czy się kwalifikujemy? | Wyśw. : 658 | Odp. : 1 | Dział : Mieszkanie

Zwolnienie lekarskie czy powrót do pracy

Mam pytanie. Obecnie jestem drugi miesiąc na zwolnieniu lekarskim (do tej pory mi nie zapłacono) bo źle znoszę ciąże. Zastanawiałam się czy opłaca mi się przebywać na zwolnieniu do końca ciąży, czy lepiej wrócić do pracy? Co jest korzystniejsze? Czy ma to jakiś wpływ na wysokość macierzyńskiego? Bardzo proszę o pomoc! :-S
Read more : Zwolnienie lekarskie czy powrót do pracy | Wyśw. : 2831 | Odp. : 9 | Dział : Jestem w ciąży

Powrót do Polski w 30 tygodniu...

Witam Serdecznie.
Mamy z żonka takie pytanko. Obecnie żona jest w 7 tygodniu ciąży no i oczywiście będziemy starali się o SMP lub MA ale w 30 tygodniu ciąży planujemy wrócić na stałe do Polski i też tam żona ma zamiar urodzić. Czy jest możliwe staranie się o SMP lub MA.
Z góry dziękuję

Pozdrawiam
Read more : Powrót do Polski w 30 tygodniu... | Wyśw. : 959 | Odp. : 1 | Dział : Powrót do Polski

child trust fund

dzień dobry
chciałam sie dowiedziec na temat CTF kiedy moge założyc dziecku takie konto , poniewaz mam dzieci w wieku 8,10 i 14 lat i nic o tym nie wiedzialam az nie dotarlam do waszej stronki jestem samotna matka i mysle ze takie konto byloby dobrym startem dla dzieci. Child benefit pobierany jest od 2006 roku z tym ze byl wyplacany na bylego partnera a teraz czekam na rozpatrzenie decyzji o CHB dla samotnego rodzica ...
Read more : child trust fund | Wyśw. : 520 | Odp. : 2 | Dział : Dziecko

CTC

w listopadzie urodzila nam sie coreczka, wypelniajac aplikacje CTC wpisalismy kwote zarobkow z zeszlego roku P-60 tyle ze w tym roku podatkowym zarobimy przynajmniej 5000£ mniej...nie wpisalismy przewidywanych zarobkow i tym samym przyznali nam mniejszy CTC w kwocie 21,88£ tygodniowo...co powinnismy zrobic w tej sytuacji.czekac do kwietnia i wyslac im P-60 z tego roku-czy jest szansa wtedy ze nam wyrownaja (w sensie ze nam doplaca?) czy poporstu bedziemy miec mniejszy ten benefit i nic si ...
Read more : CTC | Wyśw. : 591 | Odp. : 2 | Dział : Dziecko

Jak korzystać z forum?

Po kolei:
a) przeszukaj istniejące tematy i korzystaj z wyszukiwarki
b) jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swój problem – zarejestruj się
c) wybierz odpowiedni dział, opisz w kilku zdaniach swoją sytuację i zadaj konkretne pytanie
d) poczekaj na pomoc (kilka godzin?)
e) podziękuj ;-)
f) będzie miło, jeśli potem ty również pomożesz innym

Zatytułuj swój post zgodnie z treścią. Najlepiej napisz tytuł po napisaniu postu
.
Read more : Jak korzystać z forum? | Wyśw. : 966 | Odp. : 1 | Dział : Komunikaty

Po zakonczeniu SMP

witam serdzecznie. czy po zakonzceniu SMP przysluguje mi jeszcze 3mce bezplatnego urlopu "wychowawczego"?? i czy jezeli bede juz na tym bezpaltnym urlopie to powinnam poinformowac o tej zmianie odpowiednie biura ChB i ChTC?? dziekuje goraco za odpowiedz
pozdrawiam wszystkie mamuski i nie-mamuski ;D
Read more : Po zakonczeniu SMP | Wyśw. : 1697 | Odp. : 9 | Dział : Dziecko

Statutory Paternity Pay

Witam. Mam pytanie. Chciałem ubiegać się o urlop tacierzyński ale okazało się ze w agencji w której pracuje jestem za krótko zatrudniony żeby się ubiegać. pracowałem wcześniej ale nie wiem jak mam to połączyć a w mieście którym mieszkam w hm revenue odsyłają mnie jop center a tamci z powrotem do revenue. Jeśli ktoś może coś doradzić to serdecznie dziękuje. Pozdrawiam.
Read more : Statutory Paternity Pay | Wyśw. : 370 | Odp. : 1 | Dział : Dziecko

Ponowny wyjazd. Czyli powrot do UK.

Witam wszystkich!
Zwracam sie do wszystkich, ktorzy moga pomoc, doradzic czego moge sie spodziewac w mojej sytuacji, jakie mam jesli wogle je jeszcze mam prawa itd.
Ponad pol roku temu zjechalam do Polski wraz z cala moja rodzinka :) ktora zreszta powstala w UK. Uwazalismy ze jestesmy bardzo dobrze przygotowani, zalatwilismy wszystkie potrzbne formalnosci itd.
W Polsce oczywiscie nie poszlo po naszej mysli. Z interesem nie wypalilo, pracy dobrej nie znalezlismy, a panstwo gdy bylismy ...
Read more : Ponowny wyjazd. Czyli powrot do UK. | Wyśw. : 2333 | Odp. : 10 | Dział : Pytania na inny temat

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 6719 • Liczba tematów: 1502 • Liczba użytkowników: 1781