Teraz jest 23 paź 2014, 02:16

News News of benefity.org.uk

Site map of benefity.org.uk » Dział : benefity.org.uk

Forum o benefitach i zasiłkach w UK

Powrót do Polski w 30 tygodniu...

Witam Serdecznie.
Mamy z żonka takie pytanko. Obecnie żona jest w 7 tygodniu ciąży no i oczywiście będziemy starali się o SMP lub MA ale w 30 tygodniu ciąży planujemy wrócić na stałe do Polski i też tam żona ma zamiar urodzić. Czy jest możliwe staranie się o SMP lub MA.
Z góry dziękuję

Pozdrawiam
Read more : Powrót do Polski w 30 tygodniu... | Wyśw. : 952 | Odp. : 1 | Dział : Powrót do Polski

child trust fund

dzień dobry
chciałam sie dowiedziec na temat CTF kiedy moge założyc dziecku takie konto , poniewaz mam dzieci w wieku 8,10 i 14 lat i nic o tym nie wiedzialam az nie dotarlam do waszej stronki jestem samotna matka i mysle ze takie konto byloby dobrym startem dla dzieci. Child benefit pobierany jest od 2006 roku z tym ze byl wyplacany na bylego partnera a teraz czekam na rozpatrzenie decyzji o CHB dla samotnego rodzica ...
Read more : child trust fund | Wyśw. : 520 | Odp. : 2 | Dział : Dziecko

CTC

w listopadzie urodzila nam sie coreczka, wypelniajac aplikacje CTC wpisalismy kwote zarobkow z zeszlego roku P-60 tyle ze w tym roku podatkowym zarobimy przynajmniej 5000£ mniej...nie wpisalismy przewidywanych zarobkow i tym samym przyznali nam mniejszy CTC w kwocie 21,88£ tygodniowo...co powinnismy zrobic w tej sytuacji.czekac do kwietnia i wyslac im P-60 z tego roku-czy jest szansa wtedy ze nam wyrownaja (w sensie ze nam doplaca?) czy poporstu bedziemy miec mniejszy ten benefit i nic si ...
Read more : CTC | Wyśw. : 591 | Odp. : 2 | Dział : Dziecko

Jak korzystać z forum?

Po kolei:
a) przeszukaj istniejące tematy i korzystaj z wyszukiwarki
b) jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swój problem – zarejestruj się
c) wybierz odpowiedni dział, opisz w kilku zdaniach swoją sytuację i zadaj konkretne pytanie
d) poczekaj na pomoc (kilka godzin?)
e) podziękuj ;-)
f) będzie miło, jeśli potem ty również pomożesz innym

Zatytułuj swój post zgodnie z treścią. Najlepiej napisz tytuł po napisaniu postu
.
Read more : Jak korzystać z forum? | Wyśw. : 964 | Odp. : 1 | Dział : Komunikaty

Po zakonczeniu SMP

witam serdzecznie. czy po zakonzceniu SMP przysluguje mi jeszcze 3mce bezplatnego urlopu "wychowawczego"?? i czy jezeli bede juz na tym bezpaltnym urlopie to powinnam poinformowac o tej zmianie odpowiednie biura ChB i ChTC?? dziekuje goraco za odpowiedz
pozdrawiam wszystkie mamuski i nie-mamuski ;D
Read more : Po zakonczeniu SMP | Wyśw. : 1697 | Odp. : 9 | Dział : Dziecko

Statutory Paternity Pay

Witam. Mam pytanie. Chciałem ubiegać się o urlop tacierzyński ale okazało się ze w agencji w której pracuje jestem za krótko zatrudniony żeby się ubiegać. pracowałem wcześniej ale nie wiem jak mam to połączyć a w mieście którym mieszkam w hm revenue odsyłają mnie jop center a tamci z powrotem do revenue. Jeśli ktoś może coś doradzić to serdecznie dziękuje. Pozdrawiam.
Read more : Statutory Paternity Pay | Wyśw. : 369 | Odp. : 1 | Dział : Dziecko

Ponowny wyjazd. Czyli powrot do UK.

Witam wszystkich!
Zwracam sie do wszystkich, ktorzy moga pomoc, doradzic czego moge sie spodziewac w mojej sytuacji, jakie mam jesli wogle je jeszcze mam prawa itd.
Ponad pol roku temu zjechalam do Polski wraz z cala moja rodzinka :) ktora zreszta powstala w UK. Uwazalismy ze jestesmy bardzo dobrze przygotowani, zalatwilismy wszystkie potrzbne formalnosci itd.
W Polsce oczywiscie nie poszlo po naszej mysli. Z interesem nie wypalilo, pracy dobrej nie znalezlismy, a panstwo gdy bylismy ...
Read more : Ponowny wyjazd. Czyli powrot do UK. | Wyśw. : 2326 | Odp. : 10 | Dział : Pytania na inny temat

Ochrona przed zwolnienien po macierzynskim

czy istnieja jakies przepisy prawne chroniace kobiete w ciazy po macierzynskim w Uk? z tego co slyszalam to jak pracodawca nie moze zapewnic powrotu do starej pracy musi zapewnic cos alternatywnego. a znalazlam sprzeczna zupelnie informalcje na stronie
http://www.businesslink.gov.uk/bdotg/ac ... 1080903562

However, a dismissal may be potentially fair if, on the employee's return from additional maternity leave, you could not offer her her old job.

wiec jak to jest? ...
Read more : Ochrona przed zwolnienien po macierzynskim | Wyśw. : 2605 | Odp. : 11 | Dział : Jestem w ciąży

Chorobowe

Witam
Mam pytanko jestem samo-zatrudniona chciałam się dowiedzieć czy w czasie choroby należą mi się jakieś pieniążki ,jakiś zasiłek jeśli nie mogę pracować .
Read more : Chorobowe | Wyśw. : 3396 | Odp. : 10 | Dział : Choroba

Brak pracy

Przyjechałam meżem i córką 2,5 roku do wwielkiej brytani trzy miesiące temu. Mąż zaczoł prace od zaraz a ja szukam pracy chodziłam po agencjach pracy cały czas slysze brak pracy.może mi ktoś podpowie gdzie moge sie skierowac by coś znalesc Bardzo prosze o jakąs porade z góry dziekuje
Read more : Brak pracy | Wyśw. : 1801 | Odp. : 3 | Dział : Nie mam pracy

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 6707 • Liczba tematów: 1499 • Liczba użytkowników: 1772