Teraz jest 01 wrz 2014, 07:30

News News of benefity.org.uk

Site map of benefity.org.uk » Dział : benefity.org.uk

Forum o benefitach i zasiłkach w UK

Problem z SSMG

Czy do SSMG patrza na CTC kwote Basic czy Total?
Read more : Problem z SSMG | Wyśw. : 632 | Odp. : 3 | Dział : Jestem w ciąży

3-ci stopien niepelnosprawnosci

witam,mam polska grupe niepelnosprawnosci 3-ciego stopnia na stale,na kregoslup,mam skolioze kregoslupa,mieszkam sama z dzieckiem w uk i pracuje 16 godzin tyg.czy naleza mi sie jakies dodatki na kregoslup,tu nigdzie sie nie leczylam bo mowie slabo po angielsku,gdzie bym mogla sie zwrocic o jaka kolwiek pomoc??prosze o jakies podpowiedzi
Read more : 3-ci stopien niepelnosprawnosci | Wyśw. : 1062 | Odp. : 1 | Dział : Niepełnosprawni

Odesłany akt i jakiś druk

hej mam problem bo odeslano mi akt urodzenia po 5 dniach i wyslano razem z aktem pewnien swistek tylko ze nie wiem co mam z nim zrobic czy ja mam go wypelnic czy oni zapomnieli??moze mi ktos pomoze?? oto ten druk

I have enclosed your

_ birth certificate

_other documents

You do not need to do anything

We will write to you again as soon as we have made a deciscion about your

_claim

_change ...
Read more : Odesłany akt i jakiś druk | Wyśw. : 751 | Odp. : 2 | Dział : Wypełniamy formularze

Kobieta po 60

Witam, mam pytanie do was chodzi mi o moją mamę która przyjechała do mnie w odwiedziny do Anglii, ale zastanawia się nad dłuższym pobytem u mnie bo bardzo się jej podoba tutaj, ale nie chce być dla mnie ciężarem ale niestety z powodów zdrowotnych nie może pracować, więc moje pytanie czy może starać o jakiś benefit? Aha dodam że mama w Polsce pobiera emeryturę proszę o odpowiedź i jakie począć pierwsze kroki? Dziękuję
Read more : Kobieta po 60 | Wyśw. : 833 | Odp. : 3 | Dział : Pytania na inny temat

Chcę wrócić do UK i tam urodzić

witam bardzo serdecznie jestem w bardzo trudnej sytuacji i nie wiem co mam robic a mianowicie jestem w 7 miesiacu ciazy przebywam w tym momencie w polsce zjechalam do polski w sierpniu w tym roku ale po tych 5 miesiacach chce ponownie wrocic do angli poniewaz tutaj nie daje rady w uk pracowalam 4 lata w tym samym miejscu czy jezeli bym zdecydowala sie na powrot do uk teraz i urodzila tam nie bede miala ...
Read more : Chcę wrócić do UK i tam urodzić | Wyśw. : 736 | Odp. : 3 | Dział : Jestem w ciąży

Child Trust Found_prosze o pomoc

Prosze mi napisać czy koniecznie trzeba wpłacać pieniadze na konto dla dziecka,którego sama nie otwierałam ale zostało mi ono losowo przyznane(tzn.mojemu dziecku).Wiem że jest to może i dobra rzecz dla ludzi którzy planują zostać tutaj do pełnoletnośći dziecka.My planujemy wrócić do Polski dlatego nie chciciałabym otwierać tutaj dziecku konta.Bardzo prosze mi napisać jak to dokładnie jest.Czy jeżeli nie wpłacam żadnych pieniażków na to konto nie dostane jakiejś kary.A co z ludżmi którzy wpłacja kilka lat ...
Read more : Child Trust Found_prosze o pomoc | Wyśw. : 755 | Odp. : 4 | Dział : Dziecko

Wyrównywanie zasiłku na dziecko

mam pytanie w kwesti wyrownywania zaleglego zasilku na dziecko

z tego co wiem jest on wyrownywany i wyplacany do 3 miesiecy od daty wplyniecia wniosku

a niedawno slyszalem ze juz to tak sie nie odbywa i wyplacany jest do 3 miesicy wstecz od daty poztywnego rozpatrzenia

prosze mi powiedziec jakie przepisy teraz obowiazuja w Anglii
Read more : Wyrównywanie zasiłku na dziecko | Wyśw. : 1428 | Odp. : 5 | Dział : Dziecko

Podatki pracujacego studenta

jak to jest z opodatkowaniem pracujących studentów? pracuję na pełen etat i studiuję part time. czy przysługują mi jakieś ulgi? dopłaty itp? dzięki za pomoc :-)
Read more : Podatki pracujacego studenta | Wyśw. : 548 | Odp. : 1 | Dział : Zatrudnieni

Housing benefit a brak zatrudnienia

witam :-)

Wczoraj skończył mi się urlop macierzyński i niestety nie mogę wrócic do pracy więc teraz jestem bezrobotna. Mam takie pytanie - czy należy mi się housing benefit w przypadku pobierania child tax credit i child benefit?? mój partner też jest aktualnie bez pracy. Mają do nas dzwonic z agencjii w sprawie pracy ale nie wiadomo kiedy.
Read more : Housing benefit a brak zatrudnienia | Wyśw. : 631 | Odp. : 3 | Dział : Mieszkanie

Prosze o pomoc w sprawie rezydentury

Witam serdecznie,mam prosbe prosze mi napisać czy tutejsze macierzyńskie wlicza sie do tych 12-stu miesiecy pracy po których można starac sie o permint resident.Może wyjasnie w skrócie swoja sytuacje,zaraz po przyjeżdzie do Anglii rozp.prace otrzymałam kontrakt no i oczywiście zaraz zaszłam w ciaże(troszke nieplanowaną),przepracowałam jedynie 7 miesiecy póżniej odeszłam na macierzyńskie.Obecnie przebywam z córka w domku.Mój maż jak i mój synek maja rezydenta,a swoich danych nie wysyłałam razem z ich danymi gdyż byłam przekonana że ...
Read more : Prosze o pomoc w sprawie rezydentury | Wyśw. : 1177 | Odp. : 8 | Dział : Pytania na inny temat

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 6680 • Liczba tematów: 1486 • Liczba użytkowników: 1745