Teraz jest 24 lis 2014, 19:45

News News of benefity.org.uk

Site map of benefity.org.uk » Dział : benefity.org.uk

Forum o benefitach i zasiłkach w UK

Vouchery na darmowe mleko-czy się kwalifikuję

Witam
Chciałem zapytać o vouchery na darmowe mleko,które można otrzymać.
Przeczytałem informację na temat tego kto się kwalifikuję,ale wolę zapytać kogoś kto z tego korzysta lub korzysta.Otóż moja sytuacja rodzinna wygląda tak ,że mam 9 miesięcznego synka,pobieram child tax credit w wysokości 130f miesięcznie,roczny zarobek mój,gdyż tylko ja pracuję wynosi około 22tyś,chciałem też dodać ,że dziewczyna jest w 14 tygodniu ciąży.
Proszę o informację czy jest jakaś możliwość ,że się zakfalifikujemy?
Pozdrawiam
Read more : Vouchery na darmowe mleko-czy się kwalifikuję | Wyśw. : 853 | Odp. : 2 | Dział : Jestem w ciąży

Bezrobocie a ciąża

Witam>
Mam pytanie moja żona jest w ciąży i jest zarejestrowana w Job Center jako bezrobotna, czy w tym przypadku kwalifikuje się do otrzymania Maternity Allowans, czy musi sobie znaleźć prace na ten okres.
Read more : Bezrobocie a ciąża | Wyśw. : 673 | Odp. : 1 | Dział : Jestem w ciąży

Housing Benefit

Witam

Mam taki problem, mieszkam u znajomych w domu który oni wynajmują, otrzymują HB a ja straciłem prace i jestem aktualnie na zasiłku dla bezrobotnych. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę starać się także o HB i jaki to będzie miało wpływ na ich HB.
Read more : Housing Benefit | Wyśw. : 581 | Odp. : 1 | Dział : Mieszkanie

MA a WTC

Witam wszystkich.

Pobieram MA,dowiedziałam się kiedy czytalam wypowiedż innych osób,że MA nie liczy się do dochodu.Jestem samotną matką i pytanie takie.Skoro to nie będzie mój dochód to nie będę mieć żadnego dochodu,może 1000 f tylko.

A co z SSP?Liczy się do dochodu?

Czyli jeśli podam im 1000 f to zabiorą mi WTC?Wcześniej miałam koło 7-8 tys,ale teraz to niemożliwe ze względu na MA.

Z góry dziękuję za odpowiedz.
Read more : MA a WTC | Wyśw. : 631 | Odp. : 2 | Dział : Jestem w ciąży

CHB z uk a nierezydent

Witam
Może ktoś mi doradzi jak jest z dodatkiem na dzieci, gdy nie jestem rezydentem w uk, dzieci też nie są. Jednak pracuję w Anglii jako marynarz i tu też płacę NI i podatki. Dodam, że w Polsce dzieci nie odbierają żadnych zasiłków. Wiem tylko, że przez mój nietypowy zawód ciężko jest różnym organizacjom ustosunkować się do sprawy i w sumie każdy mówi co innego! Zapewne wszystko wyglądałoby lepiej bybym mieszkał w uk. Może ktoś ...
Read more : CHB z uk a nierezydent | Wyśw. : 2083 | Odp. : 11 | Dział : Dziecko

Żona w ciązy- jakie benefity

Witam jestem tu pierwszy raz.Jak w temacie żona jest w 6 miesiącu ciąży.Moje pytanie brzmi ja jako ojciec i jedyny żywiciel rodziny(żona nie pracuje) o jakie benefity moge się starać??
Read more : Żona w ciązy- jakie benefity | Wyśw. : 890 | Odp. : 1 | Dział : Jestem w ciąży

Benefit dla pracujacych 15g tyg

Witam,
chcialabym prosic o kilka slow porad. W lutym minie rok jak pracuje w UK.
O jakie benefity moglabym sie postarac pracujac 15godzin tygodnio?
Wiem ,ze moge udac sie do Job center i tam udziela mi info,ale mysle ze wasza wiedza i doswiadczenia moga pomoc mi rowniez a moze i nawet bardziej
z gory dziekuje
izula
Read more : Benefit dla pracujacych 15g tyg | Wyśw. : 760 | Odp. : 1 | Dział : Zatrudnieni

Mieszkanie socjalne - czy się kwalifikujemy?

Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące warunków przyznawania mieszkań socjalnych. Otóż niedawno złożyłem z dziewczyną taki wniosek,ponieważ oczekujemy drugiego dziecka, a mieszkamy z siostrą i jej mężem. Na dodatek okazało sie, że siostra wraca do Polski, więc będziemy zmuszeni szukać nowego mieszkania. Wiadomo wiąże się to z kosztami, a tylko ja pracuje.
Mam pytanie czy ktoś może udzielić mi informacji jakie są warunki otrzymywania\ takich mieszkań, czy się kwalifikujemy i jak wygląda taka procedura, i jak ...
Read more : Mieszkanie socjalne - czy się kwalifikujemy? | Wyśw. : 663 | Odp. : 1 | Dział : Mieszkanie

Zwolnienie lekarskie czy powrót do pracy

Mam pytanie. Obecnie jestem drugi miesiąc na zwolnieniu lekarskim (do tej pory mi nie zapłacono) bo źle znoszę ciąże. Zastanawiałam się czy opłaca mi się przebywać na zwolnieniu do końca ciąży, czy lepiej wrócić do pracy? Co jest korzystniejsze? Czy ma to jakiś wpływ na wysokość macierzyńskiego? Bardzo proszę o pomoc! :-S
Read more : Zwolnienie lekarskie czy powrót do pracy | Wyśw. : 2856 | Odp. : 9 | Dział : Jestem w ciąży

Powrót do Polski w 30 tygodniu...

Witam Serdecznie.
Mamy z żonka takie pytanko. Obecnie żona jest w 7 tygodniu ciąży no i oczywiście będziemy starali się o SMP lub MA ale w 30 tygodniu ciąży planujemy wrócić na stałe do Polski i też tam żona ma zamiar urodzić. Czy jest możliwe staranie się o SMP lub MA.
Z góry dziękuję

Pozdrawiam
Read more : Powrót do Polski w 30 tygodniu... | Wyśw. : 967 | Odp. : 1 | Dział : Powrót do Polski

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 6745 • Liczba tematów: 1508 • Liczba użytkowników: 1799