Teraz jest 17 wrz 2014, 03:28

News News of benefity.org.uk

Site map of benefity.org.uk » Dział : benefity.org.uk

Forum o benefitach i zasiłkach w UK

Chorobowe

Witam
Mam pytanko jestem samo-zatrudniona chciałam się dowiedzieć czy w czasie choroby należą mi się jakieś pieniążki ,jakiś zasiłek jeśli nie mogę pracować .
Read more : Chorobowe | Wyśw. : 3350 | Odp. : 10 | Dział : Choroba

Brak pracy

Przyjechałam meżem i córką 2,5 roku do wwielkiej brytani trzy miesiące temu. Mąż zaczoł prace od zaraz a ja szukam pracy chodziłam po agencjach pracy cały czas slysze brak pracy.może mi ktoś podpowie gdzie moge sie skierowac by coś znalesc Bardzo prosze o jakąs porade z góry dziekuje
Read more : Brak pracy | Wyśw. : 1771 | Odp. : 3 | Dział : Nie mam pracy

Moja żona jest w stanie błogoslawionym

Witam!
W skrocie przedstawie moja sytuacje:)Mamy prawie 2letnia swietna coreczke,ktora opiekuje sie moja Zonka(nie pracuje)jedynym zywicielem rodziny jestem ja.Obecnie spodziewamy sie kolejnego dziecka.Moje pytanie brzmi,czy zwiazku z tym ze moja Zona jest w stanie blogoslawionym mozemy strac sie o jakis zasilek(przypomne ze zona nie pracuje gdyz opiekuje sie juz w tej chwili jednym dzieckiem)Prosze o porade osob zorientowanych w temacie,z gory dziekuje za odpowiedz:)
Read more : Moja żona jest w stanie błogoslawionym | Wyśw. : 543 | Odp. : 1 | Dział : Jestem w ciąży

Jobseeker's Allowance a choroba.

Witam!!
Jestem na zasilku dla bezrobotnych-Jobseeker's Allowance od miesiaca gdyz stracilam prace.
I w tym czasie zaczalam chorowac-kregoslop.
Mam pytanie, czy bedac na bezrobotnym moge dostac zasilek chorobowy jesli nie jestem zdolna do podjecia pracy.
Czy benefit ktory dostaje obecnie Jobseeker's Allowance przepada i dostaje zasilek chorobowy.
Prosze o dokladne wyjasnienie gdyz zupelnie sie nie orietuje jak to jest w takiej sytuacjii.
Pozdr.
Read more : Jobseeker's Allowance a choroba. | Wyśw. : 617 | Odp. : 1 | Dział : Straciłem pracę

Benefity na dziecko żony

Witam jestem tu po raz pierwszy i mam takie pytanie.Czy mój mąż może sie starać o benefity na moją córkę z poprzedniego związku?mąż nie jest prawnym opiekunem córki.a jeśli nie ma takiej możliwości to czy ja jako osoba nie pracująca mogę sie starać o takie benefity.dodam jeszcze że z obecnym mężem mamy 5 miesięcznego synka w związku z tym jestem osobom nie pracującą i zajmuje się wychowaniem dzieci .bardzo proszę o odpowiedz i rade.
Read more : Benefity na dziecko żony | Wyśw. : 596 | Odp. : 2 | Dział : Dziecko

Problem z SSMG

Czy do SSMG patrza na CTC kwote Basic czy Total?
Read more : Problem z SSMG | Wyśw. : 633 | Odp. : 3 | Dział : Jestem w ciąży

3-ci stopien niepelnosprawnosci

witam,mam polska grupe niepelnosprawnosci 3-ciego stopnia na stale,na kregoslup,mam skolioze kregoslupa,mieszkam sama z dzieckiem w uk i pracuje 16 godzin tyg.czy naleza mi sie jakies dodatki na kregoslup,tu nigdzie sie nie leczylam bo mowie slabo po angielsku,gdzie bym mogla sie zwrocic o jaka kolwiek pomoc??prosze o jakies podpowiedzi
Read more : 3-ci stopien niepelnosprawnosci | Wyśw. : 1066 | Odp. : 1 | Dział : Niepełnosprawni

Odesłany akt i jakiś druk

hej mam problem bo odeslano mi akt urodzenia po 5 dniach i wyslano razem z aktem pewnien swistek tylko ze nie wiem co mam z nim zrobic czy ja mam go wypelnic czy oni zapomnieli??moze mi ktos pomoze?? oto ten druk

I have enclosed your

_ birth certificate

_other documents

You do not need to do anything

We will write to you again as soon as we have made a deciscion about your

_claim

_change ...
Read more : Odesłany akt i jakiś druk | Wyśw. : 752 | Odp. : 2 | Dział : Wypełniamy formularze

Kobieta po 60

Witam, mam pytanie do was chodzi mi o moją mamę która przyjechała do mnie w odwiedziny do Anglii, ale zastanawia się nad dłuższym pobytem u mnie bo bardzo się jej podoba tutaj, ale nie chce być dla mnie ciężarem ale niestety z powodów zdrowotnych nie może pracować, więc moje pytanie czy może starać o jakiś benefit? Aha dodam że mama w Polsce pobiera emeryturę proszę o odpowiedź i jakie począć pierwsze kroki? Dziękuję
Read more : Kobieta po 60 | Wyśw. : 838 | Odp. : 3 | Dział : Pytania na inny temat

Chcę wrócić do UK i tam urodzić

witam bardzo serdecznie jestem w bardzo trudnej sytuacji i nie wiem co mam robic a mianowicie jestem w 7 miesiacu ciazy przebywam w tym momencie w polsce zjechalam do polski w sierpniu w tym roku ale po tych 5 miesiacach chce ponownie wrocic do angli poniewaz tutaj nie daje rady w uk pracowalam 4 lata w tym samym miejscu czy jezeli bym zdecydowala sie na powrot do uk teraz i urodzila tam nie bede miala ...
Read more : Chcę wrócić do UK i tam urodzić | Wyśw. : 738 | Odp. : 3 | Dział : Jestem w ciąży

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 6686 • Liczba tematów: 1491 • Liczba użytkowników: 1752