Teraz jest 25 paź 2014, 01:24

News News of Mieszkanie

Site map of Mieszkanie » Dział : Mieszkanie

O benefitach związanych z mieszkaniem

Housing Benefit

mam w Polsce mieszkanie na własnośc,mieszka w nim mój syn,czy mogę się ubiegać tu w anglii o housing benefit
Read more : Housing Benefit | Wyśw. : 1046 | Odp. : 3

HB przy działce w PL

Witam czy mogę się starać o HB jeżeli posiadam działkę(9a) w Polsce?
Read more : HB przy działce w PL | Wyśw. : 701 | Odp. : 2

HB a umowa najmu

Witam mam pytanie czy mogę się starać oHB jeżeli nie jesteśmy wpisani na umowie najmu?
Read more : HB a umowa najmu | Wyśw. : 742 | Odp. : 2

Od czego zależy WYSOKOŚĆ HB?

Witajcie
Dostalismy dzis pozytywną decyzje z sprawie HB.
Przyznali nam 17.49F na tydzien.
Mamy znajomych ktorzy dostają 79F na tydzien, a to znaczna roznica....
Myslelismy ze duzo wiecej nam sie nalezy.
Jestem zdziwiona poniewaz ja nie pracuje a moj maz zarabia 790F miesiecznie, natomiast nasi znajomi maja pensje w wysokosci 1200F. Czy moze chodzic o to ze oni maja roczne dziecko?
Czy zwieksza nam HB po urodzeniu naszego Maleństwa, co ma nastapic juz niebawem?

A ...
Read more : Od czego zależy WYSOKOŚĆ HB? | Wyśw. : 1600 | Odp. : 8

Dotatek mieszkaniowy - kryteria do spełnienia

Witam
Mam zapytanie dotyczące HB oraz lokalnego dodatku mieszkaniowego,a mianowicie niedługo wraz z moja partnerką ,która jest w ciąży w 21 tygodniu oraz z synem ,który ma 9 miesięcy.
W oczekiwaniu na informację z lokalnego Cuncilu w sprawie mieszkania z Homechoice jesteśmy zmuszeni się wyprowadzić z obecnego mieszkania.Znależliśmy coś na szybko,czas nas gonił poprostu i teraz chcemy się starać o dodatki mieszkaniowe.W związku z tym mam pytanie ,czy istnieje jakiś próg dochodu rocznego,w Naszym przypadku ...
Read more : Dotatek mieszkaniowy - kryteria do spełnienia | Wyśw. : 2195 | Odp. : 12

Dodatek do mieszkania-jak sie starac?

Witam,chcialam zapytac jak sie moge starac o dodatek do mieszkania,czy mozna on-line?ewentualnie gdzie mozna sie starac i porozumiec w jezyku polskim?ja nie pracuje tylko mój chłopak i nie pobieram tu zadnych zasiłkow bo dopiero musze zrezygnowac z nich w Polsce,ale narazie chcielibysmy postarac sie o ten dodatek,poniewaz wynajmujemy mieszkanie i mamy tylko jedna wyplate,prosze o odp. :-)
Read more : Dodatek do mieszkania-jak sie starac? | Wyśw. : 1022 | Odp. : 1

Pytanko ws HB

Witam,sprawa wyglada nastepująco,wynajmujemy od landlorda mieszkanie 3 sypialnie,mieszkamy tu z mężem córeczką i jestem w ciązy,mieszka z nami także brat męża ale tylko do czerwca bo wraca do kraju,pytanie jest nastepujace:kiedy zlozyć podanie o hb teraz?czy dopiero jak szwagier wyjedzie?slyszalam ze troche sie czeka na decyzje i dlatego wolalabym zlozyc teraz i nie wiem czy mozna zaznaczyc ze ta osoba opuszcza lokal w ty i tym dniu,mogliby przyjsc sprawdzić albo nie wiem co
Chodzi o ...
Read more : Pytanko ws HB | Wyśw. : 762 | Odp. : 3

Warm front scheme

Witam,czy ktoś z Was korzystał z tej formy pomocy?
Czy ocieplają jedynie domki jednorodzinne?
Read more : Warm front scheme | Wyśw. : 770 | Odp. : 3

Kiedy zglosic zmiane adresu?

Dostalam mieszlkanie ze spoldzielni mieszakaniowej , jest to nowe mieszkanie i calkowicie puste w zwiazku z czym troche nam zajmie zanim sie wprowadzimy , musimy najpierw polozyc chociaz podlogi . Klucze dostalam poltora tyg temu wtedy, tez zaplacilam czynsz , w tym starym zostaje do 6 marca , moje pytanie brzmi czy musze juz teraz zlozyc aplikacje o zmianie adresu przy HB czy dopiero jak sie przeprowadze. W praktyce wyglada to tak ze przez miesiac ...
Read more : Kiedy zglosic zmiane adresu? | Wyśw. : 527 | Odp. : 1

Decyzja o zwrocie nadpłaconego Housing Benefit

witam

Otóż mam poważny problem i nie wiem co mam zrobic. Dzisiejszy list z Housing benefitu mnie zszokował. Rok temu w marcu złożyłam aplikację o dofinansowanie do mieszkania ponieważ pani w CAB tak mi doradziła- że spróbowac można ale najwyzej odmówią gdyż zwolnili mnie z pracy w 7 miesiacu ciązy. od marca przebywałam na zasiłku macieżyńskim. Po 10 tyg dostałam pozytywną decyzję i tydzień później pierwsze pieniądze miałam na koncie. Wszystko było w porządku gdyby ...
Read more : Decyzja o zwrocie nadpłaconego Housing Benefit | Wyśw. : 6193 | Odp. : 23

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 6712 • Liczba tematów: 1501 • Liczba użytkowników: 1775