Teraz jest 22 wrz 2014, 14:10

News News of Benefity

Site map of Benefity » Dział : Benefity

Wszystkie rodzaje benefitów

Studiująca mama- jakie benefity?

Hej!Dopiero co się zarejestrowałam na Waszym forum.Z zainteresowaniem czytałam wszystkie pytania i odpowiedzi na interesujący mnie temat i uważam,że...jesteś najbardziej rzetelną osobą jeśli chodzi o porady.Twoje odpowiedzi są przejrzyste,na temat i podoba mi się Twoje tzw.walenie prosto z mostu jeśli coś Cię zirytuje! A teraz moja osobiste pytanie:
Przyjechałam do mojego chłopaka w lutym tego roku.Odrazu poszłam do college na party-time,na angielski,ponieważ nie uczyłam się tego języka wcześniej no,ale nie jest źle!Skończyłam ten rok i ...
Read more : Studiująca mama- jakie benefity? | Wyśw. : 1293 | Odp. : 3 | Dział : Jestem w ciąży

Benefit na mieszkanie bez jobseekers allowance?

Jestem w ciazy,niepracuje i nie zostal mi przyznany zadny zasilek,poniewaz nie mialam przepracowanych pelnych 12 miesiecy przez co nie mam rezydentury i odmowili mi wszelkiej pomocy.Czy ze wzgledu na to rowniez nie przysluguje mi dofinansowanie na mieszkanie -housing benefit? Dodam jeszcze,ze mieszkam sama bez partnera i nie mam zadnych dochodow na ten moment.
Read more : Benefit na mieszkanie bez jobseekers allowance? | Wyśw. : 587 | Odp. : 1 | Dział : Mieszkanie

Maternity Allowance. Decyzja odmowna

Witam mam pytanie odnosnie maternity allowance a mianowicie moze na poczatek opisze moja sytuacje A wiec tak : staralam sie o maternitty allowance poniewaz nie nalezy mi sie saturatory maternity pay mam przepracowane u pracodawcy 18 tyg z czego tygodniowe zarobki byly powyzej 30 £ tyg. pozniej mialam przerwe w pracy 6 miesiecy aktualnie jestem zatrudniona jako self-employed od 8 tygodni i regularnie oplacam II class NI contribution . Co w sumie daje przepracowane na ...
Read more : Maternity Allowance. Decyzja odmowna | Wyśw. : 3566 | Odp. : 13 | Dział : Wstrzymania, kontrole, odmowy, skargi

Ciaza,Child Tax Credyt a Home Office

Czesc wszytkim..Jestem w UK od 9 miesiecy ,a od 7 miesiecy pracuje.Gdy zaczelam prace mój pracodawca nie wymagal odemnie Home Office.Po 2 tygodniach pracy zaszlam w ciaze i obecnie jestem w 32 tygodniu ciazy,przepracowalam tam 29 tygodni.Nie przysuguje mi SMP wiec staram sie o MA.Mam pytanie czy do Pobierania benefitów takich jak Child tax Credyt I Child Benefits potrzebny jest Home Office??Mój maz ma home office ale ja nie mam ..czy moze miec to tylko ...
Read more : Ciaza,Child Tax Credyt a Home Office | Wyśw. : 1121 | Odp. : 5 | Dział : Jestem w ciąży

Dlaczego mniej JSA?

Od ponad pół roku mam przyznany JSA. Jestem samotną matką, mama powyżej 25 lat. Przepracowałam 2 pełne lata 40 godzin tygodniowo w UK. Niestety mój zasiłek nie wynosi 64 f tylko 50 f. Odciągają mi 14 f tygodniowo i niewiem z czego to wynika. Będę wdzięczna za pomoc.Kasia
Read more : Dlaczego mniej JSA? | Wyśw. : 1003 | Odp. : 4 | Dział : Nie mam pracy

Jobseeker's Allowance-pomyłka??

-Drodzy czytelnicy Forum:

Mam nie lada problem całkiem odwrotny co do innych użytkowników Forum a mianowicie z przyznaniem mi Jobseeker's Allowance.

Przebywam w UK od 10/2006 i pracowałem legalnie od pierwszego dnia, moja żona z dziećmi przebywa od połowy 2007, mieszkamy i żyjemy w Szkocji jako cała rodzina.(20 lat w związku) Pod koniec grudnia 2008r ze względow ekonomicznych firmy straciłem pracę, w styczniu 2009 złożyłem wniosek online o Jobseeker's Allowance, po paru dniach dzwoni telefon ...
Read more : Jobseeker's Allowance-pomyłka?? | Wyśw. : 1205 | Odp. : 4 | Dział : Straciłem pracę

Ciąża a brak kontraktu

Pracuję od roku w jednej firmie jako sprzataczka w domu pomocy i mam problem,ponieważ zle się czuje chciałabym iść na chorobowe,ale czy pracodawca może mnie zwolnić (nie wie,że jestem w ciąży,boje się powiedzieć).Mam wszystkie payslipy,także dowód legalnej pracy mam do tego HO i NIN również mam.
Prosze powiedzcie mi czy brak kontraktu upoważnia pracodawca do zwolnienia mnie ? I jesli byłabym na chorobowym to zasiłek macierzyński płaci pracodawca czy job centre?
Read more : Ciąża a brak kontraktu | Wyśw. : 2686 | Odp. : 10 | Dział : Jestem w ciąży

Jak odkręcić źle wypełnioną aplikację o WTC

Mam problem od pewnego czasu biorę WTC dla osób niepełnosprawnych. Aplikacja ta została żle wypełniona i teraz nie wiem jak mam to odkręcić. Martwie sie ze bede musiala oddac duza sume pieniedzy.
Read more : Jak odkręcić źle wypełnioną aplikację o WTC | Wyśw. : 958 | Odp. : 1 | Dział : Wypełniamy formularze

Przepisać HB na inne mieszkanie?

czesc !!
mam pare pytan,i bardzo prosze jesli ktos moze mi pomoc..
1.
jestem w siudmym miesiacu ciazy,stracilam prace w pierwszym.mam jobseeker's Allowance i housing benefit.za pokuj place 300 funtow.a chce przeprowadzic sie w inne zupelnie miejsce 70 mil dalej,i wynajac nieszkanko z jednym pokojem.
Zastanawiam sie cz nie bede miala problemu z Housnig Benefit.czy dostane od nich dofinansowanie do wiekszego juz mieszkania,a nie pokoju.urodzi mi sie dziecko i nie moge przeciez mieszkac w jedynce ...
Read more : Przepisać HB na inne mieszkanie? | Wyśw. : 665 | Odp. : 1 | Dział : Mieszkanie

Working Tax Cred.

Witam!!!
Mam pytanie czy w mojej sytuacji należy mi się Work tax cred? Obecnie jestem w 30 tyg ciąży i od 2 miesięcy pracuję 16 godz tygodniowo, mój mąż rocznie zarabia 16.500 Ł. Z tego co przeczytałam na forum aby starać się po urodzeniu dziecka o Sure Start Maternity grand trzeba korzystać przynajmniej z jednego benefitu. dziekuje za żetelne odpowiedzi.
Read more : Working Tax Cred. | Wyśw. : 566 | Odp. : 1 | Dział : Dziecko

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 6691 • Liczba tematów: 1493 • Liczba użytkowników: 1758