Teraz jest 23 kwi 2014, 16:16

News News of Benefity

Site map of Benefity » Dział : Benefity

Wszystkie rodzaje benefitów

Adwokat -Prawnik

Witam
Czy ktos z was ma może namiary na Polskich ADWOKATÓW-PRAWNIKÓW (zajmujących sie PRAWEM PRACY )lub firmy w których można bedzie porozmawiać po Polsku , znajdujących się w Londynie.
Z góry bardzo dziekuje za odpowiedzi .
Read more : Adwokat -Prawnik | Wyśw. : 652 | Odp. : 1 | Dział : Jestem w ciąży

Housing benefit i council tax benefit dla samotnej matki

Czy ktos wie jaka dotacje moge dostac do mieszkania jako samotna,niepracujaca matka gdy za wynajem place 500funtow ? Jestem aktualnie w ciazy,ale musze cos wynajac i zastanawia mnie jakie kwoty rzad przyznaje.Zgory dziekuje Agata.
Read more : Housing benefit i council tax benefit dla samotnej matki | Wyśw. : 2614 | Odp. : 9 | Dział : Mieszkanie

Czy naleza nam sie jakies benefity?

Witam wszystkich,

W obecnym momencie moja zona jest w 10 tygodniu ciazy, ale juz dzisiaj jestem ciekaw czy naleza sie nam jakies benefity po porodzie lub w trakcie. Oboje pracujemy, moje roczne zarobki to ok 13 tys GBP brutto, zony 29 tys GBP, nie interesuje mnie korzystanie z zasilkow w chwilii obecnej ale czy istnieje taka mozliwosc gdy zona bedzie na macierzynskim i mimo wysokosci obecnych zarobków zacznie dostawac po pewnym okresie 117,18 funtów tygodniowo, ...
Read more : Czy naleza nam sie jakies benefity? | Wyśw. : 1171 | Odp. : 4 | Dział : Jestem w ciąży

Jaka pomoc nalezy sie samotnej ciezarnej?

Jestem w 16 tygodniu ciazy.Rozstalam sie z partnerem.Jakiej pomocy moge oczekiwac od panstwa?Nie mam pracy i zadnych srodkow do zycia,co powinnam zrobic? gdzie sie zglosic o pomoc?
Read more : Jaka pomoc nalezy sie samotnej ciezarnej? | Wyśw. : 3115 | Odp. : 12 | Dział : Jestem w ciąży

Statutory Maternity Pay a wyjazd do Polski

Mam pytanie odnosnie Statutory Maternity Pay. Razem z zona pracujemy u jednego pracodawcy juz ponad 2 lata. Zona jest w 24 tyg ciazy. Na poczatku lipca zona odchodzi na Maternity Leave a ja odchodze z firmy. Chcemy miec dziecko w Polsce i juz nie wracac do UK. Szefowi powiedzielismy ze jedziemy do Polski zeby odpoczac i po porodzie wracamy do UK jednak szef zaznaczyl ze jezeli nie wrocimy do UK to zona bedzie musiala zwrocic ...
Read more : Statutory Maternity Pay a wyjazd do Polski | Wyśw. : 1508 | Odp. : 6 | Dział : Jestem w ciąży

Maternity

Witam

mam pytanie odnośnie mojego urlopu macierzynskiego , pracuje 2 lata w tej samej firmie , jestem na kontrakcie na pełen etet i sprawa wygłada tak że od kiedy mój pracodawca dowiedział sie że jestem w ( ciąży 26 tydzien ) zaczął dawć mi mniej pracy czasami pracuje 1 dzien w tygodniu czasami 2 a czasami wcale , dniówke mam 50 f. dodam że wczesniej przed ciąża pracowałam cały czas, (dodam że w 8 tyg.poprzedzających ...
Read more : Maternity | Wyśw. : 519 | Odp. : 2 | Dział : Jestem w ciąży

Brak pracy

Witam wszystkich mozecie mi pomóc czy doradzić co zrobić. Mąż stracił zlecenia jest self-emplayer. Od 3 tygodni zadnej pracy skończyły sie nam tez wszelkie oszczędności, nie dostajemy zadnych benefitów (aplikacje wysłane w lutym) moze ktoś z was doradzi jak przetrwać.
Dziękuje za wszelkie informacje pozdrawiam
Read more : Brak pracy | Wyśw. : 1074 | Odp. : 3 | Dział : Nie mam pracy

TV Licence [kiedy jestem bezrobotny]

Witaj, Straciłem 18 kwietnia prace, i jestem po wizycie w Job center plus i wypełnieniu dokumentów na benifity;
Mam pytania w związku z opłatami za Telewizor;
Czy może coś ci wiadomo o zwolnieniu z opłat tego ich TV licence a może są jakieś ulgi dla bezrobotnych.
Dziękuję z góry za odpowiedź. ;-)

ps.pracowałem w szkocji 30 miesięcy
Read more : TV Licence [kiedy jestem bezrobotny] | Wyśw. : 3110 | Odp. : 11 | Dział : Straciłem pracę

Problemy z Jobseekers Allowance

Dwa miesiace temu zostalem zwolniony z zakladu, powod "Redukcja zatrudnienia "
Od siedmiu tygodni staram sie o J.A. Przepracowalem w firmie nieprzerwanie 21 miesiecy, na kontrakcie pelen wymiar godzin 39 tygodniowo. Wszystkie dokumeny posiadam,mieszkam sam. dzwonilem osatnio zapytac sie dlaczego tak dlugo trwa przyznanie J.A. Dostalem odpowiedz, ze problemem jest brak Rezydentury.WRS posiadam. Slyszalem ze duzo ludzi dostaje zasilek bez rezydentury. Czy faktycznie musze wyrobic rezydena? czy poprostu staraja sie mnie zniechecic? Jezeli ktos spotkal ...
Read more : Problemy z Jobseekers Allowance | Wyśw. : 3530 | Odp. : 24 | Dział : Straciłem pracę

Pomoc w zasilkach [splacamy kredyt]

Mam prośbę czy mógłby mi ktoś powiedzieć o jakie zasiłki mogę się starać ,pracuje mąż zarabia1400 funtów miesięcznie, wynajmujemy mieszkanie 600 f mamy jedno dziecko.Niektórym będzie się wydawało że przecież powinno nam starczać tylko że spłacamy dodatkowo kredyt w Polsce 500f za mieszkanie, dochodzą opłaty i życie .
Nie jest nam za wesoło bo czasami boimy się że nie starczy nam na jedzenie .
Read more : Pomoc w zasilkach [splacamy kredyt] | Wyśw. : 1264 | Odp. : 6 | Dział : Dziecko

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 6465 • Liczba tematów: 1438 • Liczba użytkowników: 1683