Teraz jest 27 sie 2014, 17:10

News News of Benefity

Site map of Benefity » Dział : Benefity

Wszystkie rodzaje benefitów

Working Tax Cred.

Witam!!!
Mam pytanie czy w mojej sytuacji należy mi się Work tax cred? Obecnie jestem w 30 tyg ciąży i od 2 miesięcy pracuję 16 godz tygodniowo, mój mąż rocznie zarabia 16.500 Ł. Z tego co przeczytałam na forum aby starać się po urodzeniu dziecka o Sure Start Maternity grand trzeba korzystać przynajmniej z jednego benefitu. dziekuje za żetelne odpowiedzi.
Read more : Working Tax Cred. | Wyśw. : 561 | Odp. : 1 | Dział : Dziecko

WTC I ChTC a Maternity allowance

witajcie :-) Piszę do Was ponieważ mam pytanie odnośnie WTC i Chtc. Koleżanka powiedziała mi że mogę się o taxy ubiegac jeżeli jestem na maternity allowance ale coś mi sie nie wydaje poniewaz nie pracuje 40 godzin tygodniowo no chyba że maternity allowance jest traktowane jako 40 h pracy tyg?? jeśli wiecie coś na ten temat to proszę o jakiekolwiek informacje ...
Read more : WTC I ChTC a Maternity allowance | Wyśw. : 434 | Odp. : 1 | Dział : Dziecko

Ile macierzynskiego na reke??

hej mamuski. mam pytanie do was mianowiceie do tych ktore otrzymuja platny 39tyg macierzynski od pracodawcy. dzis dostalam z pracy list ze pierwsze 6tyg 90% zarobkow i kwote jak bede otrzymywac podal brutto wiec rozumiem ze od tego odciagnie tax i nin wiec na reke zostanie ok 40F mniej. a przez kolejne 33tyg podal mi 123F ale to tez brutto kwota?? i od tego jeszcze odciagaja nin i tax?? czy te 123f to bedzie na ...
Read more : Ile macierzynskiego na reke?? | Wyśw. : 1483 | Odp. : 5 | Dział : Jestem w ciąży

Przyznali mi JSA!

Przyznali mi JSA! Papiery przyszły dwa tygodnie temu ale kasy mi jeszcze nie przelali. CZY ktoś wie jak długo czeka się na pieniądze? (clap)

W decyzji jest napisane, że w ciągu dwóch tygodni a dwa tygodnie minęły przedwczoraj. Ciekawe kiedy wpłynie kasa skoro już przeciągnęli termin? A może ktoś też czekał tak długo jak ja? Jeśli wiecie coś w tym temacie proszę o wasze relacje... ...
Read more : Przyznali mi JSA! | Wyśw. : 797 | Odp. : 3 | Dział : Straciłem pracę

emerytura a lata pracy w uk

witam! mam pytanie na temat emerytury...chodzi dokladniej o lata pracy w Uk a emeryture w Polsce.Czy lata pracy legalnej w Anglii zaliczaja sie do emerytury w Polsce.Jak to wszystko wyglada jak to wyglada jesli np.po 5 latach pracy wracamy do Polski i czy ten czas wlicza sie do lat pracy? po ilu latach pracy w Anglii mozna nabyc prawo do emerytury czesciowo angielskiej i polskiej?
Read more : emerytura a lata pracy w uk | Wyśw. : 11208 | Odp. : 6 | Dział : Emerytura

Zasiłek po rozwodzie

Witam, jestem rok po rozwodzie, mój były mąz w UK od 5 lat. ja z dzieckiem sama w Polsce . Niedłułgo chce przyjechac z dzieciakiem do Szkocji. Ale mój ex chyba pobiera zasiłek na dziecko (a my nic od niego nie dostajemy) sama nie wiem jak to sprawdzic. Co będzie jesli przyjade do UK, czy bedzie mi przysługiwac czy jemu?
prosze pomózcie!
Read more : Zasiłek po rozwodzie | Wyśw. : 844 | Odp. : 4 | Dział : Dziecko

Child tax, Child benefit, sure start

male pytanie! zeby otrzymac child tax trzeba miec nr ref. child benefit, a zeby otrzymac sure start potrzeba miec child tax. wiec od czego tu zaczac skladajac dokumenty? jak wysle w wszystko na raz to w kazdej bedzie czegos brakowac? jak to wyglada w praktyce? to moja pierwsza dzidzia wiec od czego tu zaczac?
Read more : Child tax, Child benefit, sure start | Wyśw. : 803 | Odp. : 3 | Dział : Jestem w ciąży

HB

co to tak w zasadzie jest to HB?
z gory dziekuje za odpowiedz
Read more : HB | Wyśw. : 501 | Odp. : 1 | Dział : Mieszkanie

Ciąża a zwolnienie lekarskie

Witam! Czy ktoś wie coś na ten temat. Proszęo odpowiedż. Dziękuję.
Read more : Ciąża a zwolnienie lekarskie | Wyśw. : 1359 | Odp. : 5 | Dział : Jestem w ciąży

Powrót do Polski a dziecko urodzone w Anglii?

Witajcie to mój pierwszy post na tym forum o którego istnieniu dowiedziałm sie przypadkowo.Mam pytanie dotyczące benefitu przyznanego mojemu synowi urodzonemu w Londynie w 2006 roku.Według informacji prawnika mozemy otrzymaywac CHB do 16 roku życia i nie ma znaczenie gdzie dziecko przebywa.Tak było do tej pory.Pieniążki wpływały do nas na konto.Wczesniej przed wyjazdem z Anglii zgłosiliśmy że wyjeżdząmy ze nie wracamy i podalismy nowy adres.Przecież gdyby było coś nie tak to wysłali by pismo inforumjace ...
Read more : Powrót do Polski a dziecko urodzone w Anglii? | Wyśw. : 8794 | Odp. : 5 | Dział : Powrót do Polski

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 6677 • Liczba tematów: 1484 • Liczba użytkowników: 1741